Firma

Firma

Pracownia została założona w 1993 roku i działa nieprzerwanie na rynku w kooperacji z zespołem branżowym aż do dnia dzisiejszego. Marek Burian uzyskał dyplom Politechniki Szczecińskiej na wydziale architektury i urbanistyki w 1988 r. Jest on członkiem Zachodniopomorskiej Izby Architektów z nr. ZP-0185 z wieloletnim stażem w zarządzie oraz w gremium sędziów konkursowych. Swoje uprawnienia uzyskał w 1993 r.
Firma oferuje kompleksową obsługę projektów inwestycji budowlanych w zakresie architektury i wnętrz. Począwszy od faz przygotowawczych inwestycji po nadzór budowlany.

Motto:
„…architektura jest dla mnie funkcjonalną rzeźbą otwartą na relacje z otaczającą przestrzenią i będącą jej dopełnieniem w kontekście miejsca, czasu i potrzeb. Tworzę obiekty z duszą, pełne œświatła.”

Hobby:
Malarstwo abstrakcyjne i figuratywne a także fotografia – są dopełnieniem pracy twórczej, pozwalają na swobodne przetwarzanie otaczającej rzeczywistości i czerpanie z nieograniczonej palety barw, faktur, materiałów mających wpływ na ostateczny kształt dzieła.